Terviklik läbipääsu- ja tööajaarvestuse süsteem kombineerib turvalisuse ja mugavuse

Terviklik läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteem muudab ettevõtete jaoks turvalisuse ja mugavuse tasakaalu saavutamise lihtsaks. Täpne tööajaarvestus, ühenduvus läbipääsuväravatega ja turvalised identifitseerimismeetodid teevad sellest lahenduse, mis suurendab ettevõtte tõhusust ja loob optimaalse töökeskkonna.

Süsteemide terviklik toimimine - oluline samm ühtse turvasüsteemi suunas
Turvalise töökeskkonna loomiseks on ülioluline tagada, et kõik süsteemid toimiksid tõhusalt omavahel koos. Elektroonilised läbipääsusüsteemid, läbipääsuväravad ja turnikeed, tööajaarvestus, hoone valvesüsteemid - elektrooniliste ja füüsiliste süsteemide integreerimine on võtmetähtsusega, et saavutada mitmekihiline turvatasand. Integreeritud süsteem mitte ainult ei suurenda turvalisust, vaid tagab ka mugava ja efektiivse töökeskkonna. 

Biomeetria lisab turvalisust
Biomeetrilistes läbipääsuseadmetes saab end lisaks kaardile tuvastada sõrmejälje või näotuvastuse abil. Biomeetrilised süsteemid on mugavamad ning turvalisemad, kuna uksekaart võib ära kaduda või valedesse kätesse sattuda. Näotuvastusseadme eripäraks on kontaktivaba tuvastus – töötaja ei pea terminali puudutama, mis on hügieenilisem ning kasutajale mugavam. Näotuvastus sobib hästi ettevõtetesse, kus töötajad kasutavad näiteks töökindaid.  

Mobiiltelefon kui läbipääsukaart
Mobiilsetes läbipääsusüsteemides tagatakse läbipääs nutitelefoni abil. On palju tõenäolisem, et inimene unustab või kaotab oma kaardi kui telefoni, mis on inimestel enamasti käeulatuses. Kaasaegsetes läbipääsusüsteemide terminalides on tavaliselt koos mitu erinevat isikutuvastuse meetodit – nii sõrmejälje- kui näotuvastus, mobiilne tuvastus, RFID kaardilugeja ning lisatud võib olla veel QR-koodi ja ribakoodilugemise kaamera. 

Tööajaarvestussüsteemide olulised lisaväärtused
Tänapäevased tööajaarvestuse süsteemid pole pelgalt tööaja alguse ja lõpu määramiseks, vaid võimaldavad palju muud. Kaasaegsed süsteemid võimaldavad automatiseerimist, personali planeerimist, projektide maksumuse hindamist, ressursside kasutatavust, tootlikust, kohaloleku kontrolli ja paljut veel. Süsteemiga on võimalik inimressursse nutikalt planeerida vältimaks töötundide üle- ja alakasutust, samuti saab hõlpsasti hallata puhkuseid ja puudumisi.

Füüsiliste turvasüsteemide integreerimine
Elektroonilisi läbipääsusüsteeme saab integreerida automaatsete läbipääsuväravate ja turnikeedega. Sõltuvalt turvalisuse astmest võib kasutada ka täiskõrgeid turnikeesid või inimlüüse, mis paigaldatakse kohtadesse, kus on vajalik tagada eriti kõrge turvalisusega läbipääsu kontroll.

Hansabil on pikaajaline kogemus turva- ja läbipääsusüsteemide projekteerimisel, ehitamisel ja hooldusel. Võtke meiega ühendust ning aitame välja töötada just teie ettevõttele sobiva turvalahenduse:

Silver Pauk
Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht
silver.pauk@hansab.ee
Telefon: +372 521 0919

Tagasi