Vabad töökohad: Turvalahenduste müügijuht

Hansabi müügitiim kasvab! 

Tule meile turvalahenduste MÜÜGIJUHIKS, kelle valdkonnaks saab olema tööstussektor.

Hansabi turvalahenduste portfell hõlmab nii elektroonilisi kui füüsilisi turvalahendusi, mille kasutuselevõtt tugevdab ettevõttes turvalisust ning toetab protsesside efektiivsust. Täna pakutavate turvalahendustega saad tutvuda meie veebilehel aadressil www.hansab.ee/turvalahendused

MÜÜGIJUHINA ON SINU PEAMINE ROLL turvalahenduste müügis kliendisuhete loomine ja arendamine. Oma töös keskendud eelkõige tööstussektorile, selgitad välja klientide vajadused, pakud neile sobivaid lahendusi ning seisad hea selle eest, et lahendused viiakse ellu vastavalt lubatule.

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui Sul on eelnev tulemuslik B2B müügitöö kogemus tehnoloogia (eelistatult turvalahenduste) valdkonnas, oled hea läbirääkija, tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad ladusalt eesti ja inglise keelt. Kandideerimisel on eeliseks varasem töökogemus tööstussektoris või tööstussektori klientidega töötamisel.

OMALT POOLT PAKUME SULLE huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda.

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste linnakus.

Lisainfo: turvalahenduste valdkonnajuht Silver Pauk, tel 521 0919.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga “turvalahenduste müügijuht” või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Silver Pauk

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.