Ülevaade Hansabi kliendirahulolu uuringust

Septembris viisime läbi iga-aastase kliendiküsitluse, et kliendid saaksid hinnata rahulolu meie toodete, teenuste ja lahendustega. Kokku osales küsitluses 236 klienti üle Baltikumi, neist 75 Eestist.

Eestis osales küsitlusel mõnevõrra vähem kliente kui varasematel aastatel, samas on meil hea meel, et enamus vastanutest on meie pikaajalised kliendid, kes oskavad kõige paremini meie tegevusi hinnata ja eelmiste aastatega võrrelda. 42% vastanutest on meiega koostööd teinud rohkem kui 5 aastat, 39% vastanutest 1-5 aastat ning 19% vähem kui 1 aasta. 

Üldiseks rahuloluindeksiks tuli Eestis viiepallisüsteemis 4,1 punkti, Lätis 4,2 ning Leedus 4,4. Hansab Gruppi kuuluv tarkvaraarenduse ettevõte Hansab IT Solutions OÜ korraldas ka küsitluse ning nende rahuloluindeksiks tuli 4,0 punkti.

Eelmise aastaga võrreldes on paranenud rahulolu meie poolt pakutavate toodete ja lahendustega. Hea on näha, et märgatavalt on paranenud rahulolu igal aastal suhteliselt madalad punktid saanud küsimus meilt informatsiooni saamise kohta e-maili ja telefoni teel. Kommentaaridest tuli välja, et kliendid ootavad meilt rohkem uusi ja innovatiivseid lahendusi ning sellele me kindlasti oma fookuse suuname.  

Täname kõiki küsitlusest osavõtjaid ning hindame kõrgelt kõiki kirjutatud kommentaare ja soovitusi! Tänu teile saame jätkuvalt oma teenuste kvaliteeti tõsta ja saada teile veelgi paremaks partneriks. Kõigi osalejate vahel loosisime välja spordikella Garmin Venu, võitjaga on ühendust võetud.

Küsimuste korral või kui teil on jagada veel tagasisidet, võtke palun meiega ühendust.

Rainer Saaron
Hansab AS müügi- ja turundusdirektor
rainer.saaron@hansab.ee
Telefon: +372 605 9816

Tagasi