Uus kaardimakselahendus spetsiaalselt ustele ja turnikeedele

Mugava ostukogemuse pakkumiseks tuleb kaupmeestel kohanduda kliendi soovide järgi ning erinevate makseviisidega arvestamine muutub seeläbi järjest olulisemaks. Enamik inimesi eelistab tasuda kaupade ja teenuste eest kaardiga, sest see on kiirem ja ka mugavam.

Hansabil on pikaajaline kogemus erinevate kaardimakselahenduste väljatöötamisel ja integreerimisel teiste süsteemidega, olgu nendeks siis kassasüsteemid, piletimüügisüsteemid, parkimisautomaadid. Nüüd on meil spetsiaalne kaardimakselahendus ustele, turnikeedele ja teistele läbipääsuväravatele. Antud lahendus sobib fikseeritud tasuga teenuste eest tasumiseks, kuna teenuse summa on makseterminali juba sisestatud. Kliendil piisab vaid kaardi või telefoniga viipamisest ning makse teostatakse ja läbipääs on tagatud.

Selline makselahendus sobib hästi lisana tasuliste tualettide ustele või iseteeninduslike muuseumide ja välialade sissepääsuks, kus tavapäraselt kasutatakse vaid mündilukke. Kaardimakse võimalus muudab maksmise lihtsaks ja mugavaks, külastajad ei pea kaasas kandma sularaha ega muretsema sobivate müntide olemasolu pärast.

Hiljuti võttis uue makselahenduse kasutusele Ülemiste keskuses asuv GYM! iseteeninduslik jõusaal. GYM! kaubamärgi all tegutsevate jõusaalide sissepääsude juurde on Hansab paigaldanud täiskõrged turnikeed, mis võimaldavad siseneda ühel inimesel korraga. Turnikeega on ühendatud QR-koodi lugeja ning sisenemine toimub tavapäraselt läbi mobiilirakenduse. Uuendusena paigaldati Ülemiste keskuse jõusaali sissepääsuvärava juurde kaardimakseterminal, mis võimaldab tasuda ühekordse sissepääsu eest. See on hea võimalus klubiga veel mitteliitunud inimestel jõusaali külastada ning selle eest mugavalt ja kiirelt tasuda.

Rohkem infot:

Andres Pillart
Valdkonnajuht - makselahendused ja multimeedia
andres.pillart@hansab.ee
Telefon: +372 5451 0500

Tagasi