Skip to main content
Esileht
Eesti
  • Global
  • Latvija
  • Lietuva
  • Suomi
  • Lahendused
  • Teenused
  • Referentsid
  • E-pood
  • Liitu Hansabiga
  • Ettevõttest
  • Kontaktid
  • Uudised
  • HELK ehituskaartide tellimine
  • Ostukorv Logi sisse

Search form

Logi sisse
  1. Referentsid
  2. Tööstus

Videovalvesüsteem Nordnet logistikakeskuse külmhoones

Tallinn, Eesti

Nordnet on jahutatud ja külmutatud toodete käitlemisele spetsialiseerunud ettevõte, kes pakub oma klientidele lao- ja logistikateenuseid. Tallinnas Betooni tänaval asuvas logistikakeskuses on külmladu, kus on temperatuur pidevalt -18°C ning jaheladu, kus on temperatuur +2° kuni +6°C. Hansab paigaldas külm- ja jahelattu 2013. aastal IP-videovalvesüsteemi.
 
Kokku paigaldati 42 Sony IP-kaamerat ning Mirasysi videoserverid ja videohaldustarkvara. Kaabeldusel on kasutatud nii vask- kui optilist kaablit. Hansabi jaoks oli tegu esimese sellistes keskkonnatingimustes videovalvesüsteemi paigaldusega.
 
Nordneti videovalvesüsteemi kasutusele võtu eesmärgiks oli eelkõige kaupade käitlemise protsessi jäädvustamine, et hiljem tuvastada pakendite rikkumise, kaupade kao jmt põhjuseid. Nordnet on Sony kvaliteetsete ja töökindlate kaamerate tööga ning väljaehitatud lahendusega väga rahul.
 
2014. aasta suve alguses on planeeritud süsteemi laiendamine ja täiendamine seoses riiulite ning sisustuse ümberpaigutusega.

 

Üldinfo

605 9800

Hooldus

17220

E-post

info@hansab.ee

Vali piirkond

  • Global
  • Eesti
  • Latvija
  • Lietuva
  • Suomi
  • Lahendused
  • Teenused
  • Referentsid
  • E-pood
  • Liitu Hansabiga
  • Ettevõttest
  • Kontaktid
  • Uudised
  • HELK ehituskaartide tellimine
Esileht
Hansab AS
Keevise 11
Tallinn
11415
Estonia

KMKR. Nr. EE100063756

Privaatsuspoliitika