Virtuaalse klienditeeninduse tööriist Qmaticult

Üha enam ettevõtteid on hakanud otsima lahendusi, kuidas korraldada klientide nõustamine viisil, mis oleks ohutu nii töötajatele kui klientidele. Qmatic tõi turule uue veebitööriista, millega saab organiseerida virtuaalseid klientide nõustamisi ja kohtumisi. 

Qmaticu lahendus mitte ainult ei taga ohutu klientide teenindamise, vaid on mõlemale poolele mugav kasutada, säästab aega ning klient saab kohtumisel osaleda ükskõik kus asukohas oma arvuti või nutiseadme vahendusel. Selline tööriist sobib paljudele klientide nõustamisega tegelevatele ettevõtetele, näiteks pankadele, kindlustusfirmadele, advokaadibüroodele ning riigiasutustele.

Virtuaalse kliendinõustamise eeliseks on ka see, et teenusepakkujal ei pea igas harukontoris olema spetsiifiliste teadmistega teenindajaid, videosilla kaudu saab pakkuda nõustamist keskselt kõikidele klientidele üle Eesti.  

Kuidas Qmaticu lahendus töötab?

Qmaticu broneerimismoodul integreeritakse teenusepakkuja kodulehega ning kliendid saavad kodulehelt valida endale sobiva aja nõustamiseks. Kui aeg on broneeritud, saadetakse kliendile e-postile ja tekstisõnumiga kinnitus koos videokohtumise lingiga. Kui nõustamise aeg on käes, siseneb klient lingi kaudu süsteemi ning saab mobiilse järjekorrapileti. Kui teenindaja on valmis nõustamiseks, saab ta läbi oma kasutajaliidese alustada virtuaalset kohtumist. Peale kohtumist on võimalik kliendile saata tagasiside küsitlust, et klient saaks jagada oma kogemust, mis võimaldab edaspidi pakkuda veelgi paremat klienditeenindust.

Vaata videot, kuidas süsteem töötab:

Rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi