Vool - nutikas viis elektriauto laadimiseks

Kiirelt kasvav elektriautode kasutuselevõtt on tekitanud nõudluse efektiivsete ja usaldusväärsete laadijate järele. Hansabi tootevalikusse lisandusid Eestis toodetud VOOL elektriautode laadijad, mis ühendavad endas kaasaegset disaini, kasutajasõbralikkust ja uuenduslikku nutikat laadimist.  

VOOL on võtnud eesmärgiks muuta elektriautode laadimine lihtsaks, kiireks ja mugavaks. VOOLu elektriauto laadimise terviklahendus koosneb kuni 32A/22kW laadijast, dünaamilisest koormusjuhist, targa laadimise mobiiliäpist ja laadimise haldamise portaalist, mis töötavad koos kui valatult.

VOOLu laadijad on pilkupüüdva disainiga. Vahetatavate esipaneelide seast saad valida oma kinnistule karismaatilise, elegantse või hoopis stiilselt tagasihoidliku lahenduse. 

 

 

 

 

 

 

 

Töötab kõikide elektriauto brändidega
Laadija koos VOOL LMC-ga tagavad vajaliku laadimisvõimsuse. 6,5-meetrine Tüüp 2 kaabel hoolitseb selle eest, et elekter sinu autosse jõuaks.

Säästa elektrikuludelt
Tõmba VOOL App ning lae autot siis, kui elekter on soodsam. Automaatselt.

Lihtne paigaldada
VOOL laadija modulaarne disain teeb paigaldamise lihtsaks. Muuda mistahes parkimiskoht skaleeritavaks ärivõimaluseks. Laadijat saab kinnitada spetsiaalse posti külge või seinale.

VOOL LMC koormusjuhtimise arvesti
VOOL Load Management Controller paigaldatakse elektrikilpi ning tema ülesandeks on juhtida elektriauto laadimise voolu ja faaside valikut. VOOL LMC hoiab elektritarbimisel ja võrgukoormusel silma peal ning tõstab võrku ühendatud elektriautolaadijad teisele faasile samuti täiesti iseseisvalt.

VOOL elektriauto laadijat saab osta meie e-poest: https://shophansab.ee/toode/vool-elektriauto-laadija

Küsi rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198
 

Tagasi