Zebra automaattuvastuse ja andmete kogumise seadmed tagavad tööprotsesside efektiivse ja veatu toimimise

Tänapäeva kiiresti arenevas tööstus- ja logistikamaailmas otsivad ettevõtted pidevalt uusi võimalusi, kuidas muuta oma protsessid kiiremaks, täpsemaks ja efektiivsemaks. Auto ID (automaatse identifitseerimise) ja andmete kogumise lahendused omavad järjest olulisemat rolli ja on muutunud järjest levinumaks.

Alates 2022. aastast on Hansab maailma juhtiva Auto ID lahenduste tootja Zebra Technologies ametlik edasimüüja. Zebra tootevalikusse kuulub lai valik tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, mis tagavad toodete ja kaupade efektiivse identifitseerimise ning andmete täpse korje ja kontrolli:

Ribakoodi- ja RFID skannerid – kiirus ja täpsus ühes
Mobiilselt või fikseeritult, Zebra skännerid tagavad efektiivse toodete identifitseerimise ka kõige keerulisemates keskkondades. Zebra seadmed on vastupidavad, täpseid andmeid tagavad töövahendid, mis lihtsustavad oluliselt tootmis- ja ladustamisprotsesse. Kiire lugemine ja kontaktivaba identifitseerimine minimeerivad vigu ja suurendavad täpsust.

Mobiilsed arvutid – tööjõud liikvel
Zebra tooteportfelli kuulub lai valik Windows® või AndroidTM operatsioonisüsteemidel töötavaid seadmeid. Zebra mobiilseadmed ja tahvelarvutid on mõeldud töötamiseks igasugustes keskkondades, võimaldades töötajatel olla alati kursis viimaste andmetega. Reaalajas jälgimise võimalus ja intuitiivne kasutajaliides muudavad töö efektiivsemaks ning aitavad ettevõtetel vastata kiirelt muutuvatele nõudmistele.

Termoprinterid – vastupidav ja kiire etikettide printimine
Zebra vastupidavad ja nutikad printerid tagavad veatu ja sujuva printimistulemuse aastateks. Olenemata kasutusalast ja valdkonnast leiab Zebra tootevalikust sobiva lahenduse, mis toetab sinu äri protsesse. 

RFID lahendused – kontaktivaba jälgimine
RFID tehnoloogia võimaldab igale tootele anda unikaalse elektroonilise identiteedi ning tuvastada sadu tooteid ühe hetkega juba meetrite kauguselt. Pakume nii fikseeritud kui mobiilseid RFID tuvastusseadmeid, mis aitavad vähendada inimlikke vigu, tagades täpse varude ja saadetiste haldamise.

Asukohapõhised teeninduslahendused – täpne varude ja seadmete jälgimine
Zebra pakub lahendusi, mis kasutavad asukohapõhiseid tehnoloogiaid, näiteks Bluetooth Low Energy (BLE) ja GPS, et jälgida varusid, seadmeid või töötajate liikumist reaalajas. See aitab ettevõtetel paremini hallata oma ressursse ja suurendada tõhusust.

Integreeritud tarkvaralahendused – andmete analüüsimine ja jagamine
Zebra Technologies ei paku mitte ainult tipptasemel riistvara, vaid ka integreeritud tarkvaralahendusi, mis aitavad ettevõtetel integreerida andmeid erinevatest allikatest, hallata inventuuri, jälgida tootmisprotsesse ja optimeerida logistikat. Sõltumata sellest, kas tegelete tootmise, laonduse või transpordiga, on Zebra tooted disainitud vastama teie täpsetele vajadustele, aidates teil saavutada tippklassi tulemusi.

Võta meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse sinu vajadustest lähtuvalt:

Helen Lutsoja
Hansab AS kaubanduslahenduste müügijuht
helen.lutsoja@hansab.ee
Telefon: +372 5623 0867

Tagasi