Audio- ja helindussüsteemid

Korralik audiosüsteem on üheks oluliseks elemendiks meeldiva teeninduskeskkonna loomisel. Samuti on kvaliteetne audiosüsteem hädavajalik erakorraliste juhtumite puhul, kui inimesi on vaja näiteks rahulikult evakueerida.

Võta meiega ühendust
  • Suundheli lahendused
    Suundheli lahendused

    Pakume lahendusi professionaalse helinduse valdkonnas, näiteks võimendid, mikrofonid, suundheli jne.  Suundheli kasutatakse eelkõige kaubanduses, muuseumites, näitustel ja messidel reklaami ja suunatud heli esitamiseks. Suundhelikõlar võimaldab suunata heli konkreetselt kõlari all olevate inimeste poole ümbritsevat keskkonda häirimata. Helitugevus reguleeritakse automaatselt arvestades ümbritseva keskkonna müra.

  • Evakuatsioonihelindus
    Evakuatsioonihelindus

    Evakuatsioonisüsteemid on mõeldud häireolukordade korral inimestele teadete ning juhiste edastamiseks. Edastada saab nii eelsalvestatud teateid kui otse. Inimesed suunatakse kiiresti õigete väljapääsude juurde ning päästjad saavad mikrofoni kaudu ka konkreetseid juhiseid edastada.

Vaata meie referentse

Ekspositsioonitehnika lahendus Lennusadamas

2012. aasta mais avas Eesti Meremuusem Lennusadama vesilennukite angaarides Euroopa ühe põnevaima merendusmuuseumi, kus tutvustatakse Eesti merenduse ja meretehnika ajalugu ning eksponaate.

Vaata lähemalt
Multimeedialahendus okupatsioonide ja vabaduse muuseumis Vabamu

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on suurim kodanikualgatusel loodud muuseum Eestis, mille ülesandeks on koguda, talletada, uurida ning tutvustada Eesti lähiajalugu.

Vaata lähemalt
Multimeedialahendus Tartu Ülikooli loodusmuuseumis

2016. a jaanuaris avati uuenenud Tartu Ülikooli loodusmuuseum püsinäitusega „Maa. Elu. Lugu“.

Vaata lähemalt
Ekspositsioonitehnika lahendus Eesti Tervishoiu Muuseumis

31. mail 2014 avati peale pikka renoveerimist taas külastajatele Eesti Tervishoiu Muuseum.

Vaata lähemalt
Multimeedialahendus Eesti Maanteemuuseumis

1. mail 2016 avati Eesti Maanteemuuseumis uus püsinäitus „Head teed!“.

Vaata lähemalt
Ekraanide lahendus SEB Innovatsioonikeskuses

2017. aasta kevadel avas SEB oma peamajas Tornimäel innovatsioonikeskuse. Innovatsioonikeskuses on suur amfiteatri stiilis seminarisaal ning mitu erineva suurusega seminari- ja nõupidamisruumi. Keskus mahutab kuni 200 inimest ning korraldab ka avatud seminare ja töötubasid.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.