Hansab osaleb Pärnu Tarneahelakoverentsil

30.-31. mail 2024 toimub Pärnu Kontserdimajas Eesti suurim rahvusvaheline tarneahelakonverents "Pärnu Tarneahelakonverents". Laval on üle 20 esineja, kes jagavad ideid, suundumusi, parimaid tavasid ja kogemusi oma tarneahela täiustamisel. Konverentsi korraldajad on Äripäeva teemaaveebid Tööstusuudised.ee ja Logistikauudised.ee.

Hansab on konverentsi toetajana väljas oma stendiga, kus tutvustame erinevaid tehnoloogilisi lahendusi eelkõige logistika- ja tööstusettevõtetele:

Entringo - nutikas lahendus parkimise ja liikluse korraldamiseks nii avatud kui ka kinnisel territooriumil. See hõlmab numbrituvastuse põhist parkimist tänavatel ja eraparklates, elektriautode laadimist, territooriumi liikluse planeerimist ja juhtimist tööstusettevõtete, logistikakeskuste ja sadamate juures.

VOOL elektriauto laadijad - Eestis toodetud VOOL elektriautode laadijad ühendavad endas kaasaegset disaini, kasutajasõbralikkust ja uuenduslikku nutikat laadimist. VOOL on võtnud eesmärgiks muuta elektriautode laadimine lihtsaks, kiireks ja mugavaks.

Suprema biomeetrilised läbipääsulahendused - biomeetrilistes läbipääsu- ja tööajaarvestussüsteemides saab end lisaks kaardile tuvastada sõrmejälje, näotuvastuse või mobiiltelefoni abil. Suprema on hõlpsasti integreeritav teiste läbipääsusüsteemidega ja nutikate seadmetega saab juhtida mistahes läbipääsuväravate või turnikeede liikumist.

Aranet õhukvaliteedi mõõtjad - Aranet PRO õhukvaliteedi mõõtja näitab nii CO2 kogust, õhutemperatuuri, õhuniiskust kui ka õhurõhku. Aranet lahendusega tuleb kaasa tasuta tarkvara, kus saab näha erinevaid raporteid, neid töödelda ning võimalus on võtta ka pilvelahendus, mille abil saab näha korraga mitme erineva lokatsiooni andmeid.

Robot Temi - mitmekülgne suhtlus- ja teenindusrobot, kes võib olla abiks nii kontoris, kaupluses, meelelahutusasutuses, haiglas, haridusasutuses. 

Kui Sa konverentsile ei jõua või soovid lahenduste kohta veelgi täpsemat infot, siis võta julgelt ühendust Hansabi müügiosakonnaga:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198
 

Maria Belozjorova
Hansab AS automaatsete lahenduste müügijuht
maria.belozjorova@hansab.ee
Telefon: +372 5477 0418

Tagasi